Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~kreARTywni

Troszkę brakuje tej świątyni belek konstrukcyjnych (warstw nad kolumnami jest zdecydowanie więcej), ale poza tym praca bardzo ciekawie wykonana.


Faktycznie brakuje perspektywy powietrznej. Cienie na kapliczce i drzewie mogłyby być nawet trochę mocniejsze, natomiast drugi plan trzeba troszkę wyciszyć- praca stanie się bardziej trójwymiarowa


W tej pracy jest potencjał- ciekawie ujęta perspektywa, bardzo ładnie pokazane kształt i faktura desek
Jednak w pracy brakuje dwóch istotnych rzeczy- po pierwsze kontrastu (przydałoby się zarówno więcej światła jak i więcej cienia), po drugie- perspektywy powietrznej, która sprawiłaby, że Twoja praca stanie się bardziej trójwymiarowa. Dosłownie pół godzinki roboty (przede wszystkim gumka chlebowa w ruch )i praca będzie na szóstkę.


Brawo!
Rysunek dobry- pomysłowy, LEKKI, praca w kolorze ciekawie wykonana. Jednak na obu pracach nie zgadza się konstrukcja okien w tle- napiszę dlaczego, jednak na początku może sami pokombinujcie?


Tak, to prawda- postać jest tu zdecydowanie zbyt duża. Rysunek został stworzony w perspektywie nieco wyższej niż z poziomu człowieka, a na sam koniec tworzenia pracy autorka nie wzięła już tego pod uwagę i linię horyzontu potraktowała jako poziom oczu przechodnia- to ujmuje nieco pracy.
Wyliczając jeszcze błędy i niedociągnięcia- w pracy głównej mierze została zastosowana perspektywa do jednego punktu zbiegu, a tu nagle z lewej strony (ratusz i drzewa) zbiegają się do dwóch punktów, co niestety również dość mocno rzuca się w oczy. A arkady w ratuszu powinny być mocniej zacieniowane- trochę przeszkadza tam tak dużo bieli.

Niewątpliwym atutem pracy jest jednak wykonanie pracy wyłącznie przy użyciu pisaka i flamastra, a przy tym ciekawe wykorzystanie koloru.


Z ciekawostek- na arkuszu pojawiło się kilka elementów, które sprytnie zostały zamaskowane- jedyne co da się odnaleźć w tej chwili to zarys tradycyjnej ławki ( o również zbyt dużych rozmiarach) za dwoma postaciami na pierwszym planie.


© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt